אתרי קניות בגדים אונליין הטובים בישראל 2015-2016

נראה כי הטרנד של חנויות בגדים אונליין כאן כדי להישאר. בעוד שעוד ועוד חנויות בגדים אונליין נפתחות כפיטריות אחרי הגשם במקביל נסגרות כל חודש חנויות שלא הצליחו לחדור את השוק התחרותי והקשה שפונה לקהל המקומי המצומצם.

כיתתנו רגליים בשבילכן ( יותר נכון את אצבעות הידיים ) וסקרנו את חמשת אתרי הקניות בגדים אונליין המובילים בישראל על יתרונותיהן וחיסרונותיהן .

  1. קסטרו castro.co.il

בגדים אונליין – הרשת הגדולה והפופלארית הישראלית נכנסה לאחרונה לזירה האינטרנטית, האתר ידידותי ונוח לשימוש, ניתן למצוא בחנות המקוונת פריטים הנמצאים בחנויות הפיזיות גם לנשים וגם לגברים וילדים, המבצעים חופפים למבצעי החנות ברשת. משלוח – איסוף מהחנות או שליח עד הבית ב- 19 ₪ ( חינם בקנייה מעל 299 ₪ ) .לסיכום – לא משהו שלא תמצאו בקניון הקרוב לבית.

  1. עדיקה www.adika.co.il

האתר הוותיק לבגדים אונליין בעל עיצוב האתר נוח ופשוט, מבחר נאה של פרטי ליבוש, הנעלה ואקססוריז טרנדיים. קולקציות שמתחלפות  בתדירות גבוה. המחירים נעים בין זולים בתקופת המבצעים לבינוניים לקולקציות חדשות. אם את בת 22 ומטה זה האתר בשבילך ככל שאת מתקרבת לסוף שנות העשרים איכות ועיצוב הבגדים פחות יתאימו. משלוח- דואר רשום חינם ( או 10 ₪ בהזמנה מתחת ל 60 ₪ ), שליח 5 ₪ ( או 20 ₪ בהזמנה מתחת ל 60 ₪ ). לסיכום לצעירות וחטובות.

  1. R'EEL / ריל www.reel.co.il

עיצוב האתר פשוט ונוח, הופתענו ממש לטובה מהקונספט של בגד המצולם על דוגמניות במידות שונות, בהחלט מעלה את חווית הקנייה לליגה אחרת כשאת במידה 40 ויכולה לראות את הג'ינס מצולם על דוגמנית במידה שלך. המגוון יחסית מצומצם את מתמקד במותגים המיוצרים באירופה ובבדים איכותיים. המחירים באופן מפתיע נוחים ומשתלמים מאוד. האתר פונה בעיקר לבנות בגילאי ה22/23 ומעלה. משלוח – דואר רשום חינם ( 10 ₪ בקנייה מתחת ל 149 ₪ ) , שליח חינם ( 19 ₪ בקנייה מתחת ל 249 ₪ ). לסיכום – התמכרנו.

  1. לדילה www.ladila.co.il

עיצוב האתר גרם לנו לסחרחורת קלה ובכללי הממשק לא מזמין ונוח, המבחר די רחב אך העיצובים די חוזרים על עצמם , המחירים בהחלט נוחים, האתר פונה במובהק לתיכוניסטיות וסטודנטיות צעירות. משלוח – איסוף עצמי בתאום מראש, שליח 29 ₪ ( חינם בהזמנת 3 פריטים ומעלה). לסיכום לא נפלנו .

  1. מרמלדה מרקט https://market.marmelada.co.il/

עיצוב האתר בסך הכל די נעים, האתר מהווה פלטפורמה למעצבים ועסקים קטנים. המגוון בהחלט מרשים וכך גם חלק מהפריטים המעוצבים. המחירים לעיתים מרתיעים אך בכל זאת מדובר בפיסים מעוצבים וייחודיים. משלוח – בעיקר איסוף מהחנויות הפיזיות של המוכרים. לסיכום שבא לך פריט מעוצב וייחודי ולא בא לך לנסוע עד לדיזינגוף.