סטיילינג לגברים

אופנה היא כבר מזמן אינה נחלתן של הנשים, יותר ויותר גברים פיתחו מודעות עצמית גבוהה למראה החיצוני, למה שהם לובשים ואיך הם נראים. אך כמו אצל הנשים לא כולם יודעים תמיד כיצד להתלבש בצורה שהכי מחמיאה להם, לא יודעים להתאים בין פרטי לבוש ולרוב מוציאים כסף רב בכדי לשמר את קצב האופנה המשתנה ולעקוב אחר הטרנדים המתחלפים. לא עוד, אין צורך להוציא מאות ולעיתים גם אלפי שקלים בשביל להראות אופנתי וטוב כל מה שצריך לעשות הוא להתבונן בארון הבגדים שלכם ופשוט לדעת מה מחמיא ומה לא, איזו חולצה מתאימה למכנס מסוים ולהפך, ובשביל זה אני פה.

Handsome Man At The Hairdresser Blow Drying His Hair

סטיילינג אישי

ראשית נפגש בביתך, נלמד יחד את ארון הבגדים שלך, נעבור על הכול, אלמד להכיר קצת את אופייך בכדי להבין אילו בגדים יתאימו לך במדויק. נעבור על החולצות, מכנסיים, עניבות וכל מה שמסתתר לו בארון שלך . יחד נחליט מה מתאים ומחמיא לך ומה כבר אינו רלוונטי עבורך, תקבל הסבר על התאמת צבעים וסגנונות, על מה ללבוש במידה וברצונך לצאת מהבית במראה קז'ואל או במראה שיק אלגנטי. כמובן שנבחר את הגזרות המתאימות ביותר למבנה גופך, הגובה והחזות. במידה והינך אוהב אביזרי אופנה נלמד כיצד לשלב אותם בדרך הכי טובה וחכמה .

המטרה היא שבסופו של דבר הארון שלך לא יראה כזה מפחיד ומאיים וישרת אותך בצורה שבה לא תבזבז זמן יקר בלהחליט מה ללבוש לעבודה, לדייט, לארוחת ערב עסקית ועוד. הבגדים יסודרו בצורה כזו שיהיו מוכנים בסגנונות שונים ומגוונים שכל שנותר לך לעשות הוא לשלוף את הבגד מהארון להתלבש ולצאת. נעבור בין היתר על טיפוח השיער והמראה הכללי להשלמת הלוק.

לאחר שנעבור על כל הארון נסדר ונארגן, נוציא את מה שאינך משתמש בו נצא ליום קניות מרוכז ומצומם על מנת להשלים סופית את המלתחה שלך, נכין רשימה מסודרת של הפריטים שחסרים לך בארון וזאת בכדי שלא נתפתה לבזבז כסף על דברים שאינך צריך, נפגש יחדיו במרכז קניות מתואם מראש ונעבוד לפי הרשימה המסודרת.

סטייל אחר

סטיילינג לגברים הוא בין האהובים עליי השינוי הוא מידי ומהפכני. אז אם ברצונך יחס אישי ואדיב, תמורה מלאה לכספך ובעיקר ארון בגדים מסודר כל שנותר לך לעשות הוא להרים טלפון ולקבוע פגישת ייעוץ איתי.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ניתן ליצור קשר עימי בטלפון 052-9122586