סטיילינג לנשים

סטיילינג זה לא רק לצאת ולרכוש בגדים חדשים, סטייל זה להפיק את המרב ממה שכבר קיים בארון מבלי לרוקן את הכיס. היכולת להתאים בין פריטים שלכאורה אינם משתלבים יחדיו אך עם תוספות נכונות יראו מדהים. הוספת האקססוריז שפשוט ישלים את הלוק ויהפוך אותו ללא פחות ממושלם. כל זאת ניתן ללמוד ע"י סטייליסטית אישית צמודה אשר תעבור יחד איתך על ארון הבגדים שלך, תתאים לך הופעות שונות לפי רצונך : למשרד, אירוע, יציאה עם חברות וליומיום.

סטיילינג אישי לנשים

הסטיילינג האישי כמובן יהיה לאחר הכרות מקדימה קצרה על מנת להבין את הצרכים של הלקוחה, את האופי, צורת וסגנון הלבוש ובמיוחד להבין מה יגרום לה להרגיש הכי טוב שאפשר ובאיזה בגד הכי נוח לה.

ההתאמה לבגדים כמובן נעשית על פי מבנה הגוף, גיל ואופי. נעבור יחדיו על ארון הבגדים שלך, נחליט ביחד עם ייעוץ שלי אזה בגד מחמיא לך ואיזה פחות, מה זקוק לשיפור או תיקון, איזה צבעים הולמים אותך ואלו פחות ובכך נבצע סינון ראשוני לארון שלך. לאחר הסינון הראשוני נבצע רשימה ממוקדת של חוסרים הקיימים בארון, אילו אקססוריז חסרים להשלמת ההופעות שלך, ובגדים ספציפיים שיקלו עליך את הבחירה של לבחור בגד כל יום מחדש. יחד עם הרשימה נעבור לשלב הבא שלרוב הוא החביב ביותר עלי ועל הלקוחות שלי וזה שלב ההשלמות . ההשלמות יעשו לפי הרשימה הממוקדת שהכנו מראש וזאת על מנת למנוע רכישות מיותרות והוצאות נוספות. לפי רשימה זו נשלים לך ולארון שלך את מה שחסר.

סטייל- זה דרך חיים

מלבד היותו אסתטי למראה, סטייל נכון משפר את הביטחון העצמי שלנו בכך שאנו נלבש את מה שהכי נוח לנו וגורם לנו להרגיש טוב ונראה בו הכי יפות ונכונות שאפשר. החשוב ביותר בסטייל אישי היא היכולת להדגיש תמיד את היתרונות של הגוף שלנו ולטשטש את החסרונות, חשוב מאוד להקשיב לעצמנו ולטעם שלנו בכדי ליצור חותם משל עצמנו ולא להיכנע לטרנדים והכי חשוב, ליהנות מזה.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה ניתן ליצור קשר עימי בטלפון

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *